Co robimy

 

Pomożemy sprawdzić uczciwość Twojego chłopaka, Twojej narzeczonej, znajomego koleżanki, Twojej żony.

Działamy dyskretnie - osoba testowana niczego się nie domyśli.

Dzięki naszym usługom sprawdzisz, czy osoba bliska Twojemu sercu jest Ci wierna, czy nie ma przypadkiem ochoty na „skok w bok”.

A może już Cię zdradza?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak delikatnym tematem jest niewierność w związkach - zarówno przed, jak i po wstąpieniu partnerów w związek małżeński. Działamy z powodzeniem i licznymi sukcesami Wszelkie obawy związane z wiernością w związku należy rozwiązywać jak najszybciej – po co marnować sobie życie na kogoś, kto jest w stosunku do nas nieuczciwy?

Czym się zajmujemy?

Testowaniem wierności Twojego partnera/partnerki.
Sprawdzaniem, do czego jest gotowy posunąć się Twój partner/partnerka.

Jak to robimy?

Przed rozpoczęciem testowania wierności przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad z klientem, na podstawie którego dowiadujemy się jak najwięcej o upodobaniach osoby testowanej. Następnie rozpoczynamy działania, które mają na celu sprawdzenie wierności osoby podejrzanej o zdradę.

Budowanie długoterminowych relacji z osobą testowaną daje nam możliwość szczegółowej analizy podatności drugiej połowy na zdradę, a także sprawia, że osoba testowana nie domyśli się, że jest obserwowana.

Dokładnie analizujemy każdą czynność, która może świadczyć o zdradzie.
Sprawdzamy predyspozycje partnera/partnerki do popełnienia zdrady zarówno przed wstąpieniem w związek małżeński, jak również w czasie jego trwania.

Udowadniamy w ten sposób prawdę o wierności partnera/partnerki.

Dostarczamy informacje o kontaktach zarówno osobistych, jak również zawodowych, które mogą świadczyć o zdradzie.

Dostarczamy rzetelnych dowodów niewierności w formie elektronicznej, lub rozwiewamy ewentualne wątpliwości, podejrzenia czy też obawy wynikające z niepewności związanej z wiernością partnera/partnerki.

Jako testerzy wierności gwarantujemy poszanowanie godności i praw naszych klientów, zaangażowanie w realizację zlecenia oraz pełną dyskrecję i zachowanie tajemnicy związanej z uzyskanymi informacjami. Profesjonalizm i dyskrecja to nasz priorytet.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Loading...